Forum sklepu Black Ops Market ASG

Forum sklepu Black Ops Market ASG

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-03-12 19:59:26

Grzechu007

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-12
Posty: 2
Punktów :   

Mundur Potrzebuje

Dzień dobry mam pytanie potrzebuje mundur , ubranie wojskowe jakieś tanie czy są
Czy można se wybrać np spodnie do koszulki jak to jest tam ?
Jakich cenach tak jest cały komplet ubrania mundur taki tańszy ?

Offline

 

#2 2011-03-29 21:04:54

Hetman

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-28
Posty: 13
Punktów :   

Re: Mundur Potrzebuje

Na początku zastanów się ile masz kasy i w jakim terenie chcesz się bawić i jakie chcesz naśladować jednostki. Moim zdaniem kretynizmem jest np latać po lesie w pustynnym kamo. Jeżeli chodzi o spodnie i koszulkę to raczej odpada, bo jak będziesz miał długą bluzę to i wygodnie będzie Ci się czołgać w każdym terenie, a i lepiej się zlewasz z otoczeniem.

Offline

 

#3 2011-03-30 08:24:22

Grzechu007

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: Mundur Potrzebuje

mi chodziło o cos wspóczesne nie znam sie na tym za dobrze to nie umiem odpowiedziec oco mi chodzi chodzi cos na terenach lasu

Offline

 

#4 2011-04-05 22:44:32

Hetman

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-28
Posty: 13
Punktów :   

Re: Mundur Potrzebuje

Masz do wyboru wz 93 najlepszy na polskie warunki ale będziesz musiał spruć flagi (jeżeli kupisz z flagami), następnie bundeswehry dobrze się kryje ale z bliska wygląda jakby na ciebie narąbała sroka, która dopiero co zjadła jarzębinę   Ten drugi to tańszy wariant. Możesz poszukać czegoś typu kamo holenderskie, angielskie czy francuskie ale nie są tak dobre jak dwa pierwsze.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.legendarnykage.pun.pl www.nkhappyharvest.pun.pl www.adm2grupa.pun.pl www.mrocznewieki.pun.pl www.footballforum.pun.pl